Dofinansowanie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Publiczne Przedszkole Nr 2 w Kozienicach otrzymało dofinansowanie w ramach Priorytetu 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa – zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

Wysokość wsparcia w ramach NPRC wyniosła 3750,00 PLN. Dofinansowanie zostanie przeznaczone zakup:

– książek będących nowościami wydawniczymi i niebędących podręcznikami,

– zakup nowych elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych (ten punkt nie dotyczy przedszkoli, ten punkt wpisują tylko te szkoły, które planowały zakup elementów wyposażenia we wniosku – wniosek Gmin Kozienice w załączeniu).

– realizację działań promujących czytelnictwo.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *