REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA  na rok szkolny 2023/24

Szanowni Państwo!

Rekrutacja w Przedszkolach Nr 1 – 5 w Kozienicach oraz w oddziałach przedszkolnych w Publicznych Szkołach Podstawowych Nr 1 i 4 w Kozienicach, w Publicznej Szkole Podstawowej w Janikowie po raz kolejny prowadzona będzie przy wykorzystaniu elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Rodzic zakładając konto, a następnie logując się do portalu rekrutacyjnego będzie mógł zapoznać się z ofertą wszystkich wymienionych placówek znajdujących się na terenie Gminy i wybrać tą, której oferta najbardziej mu odpowiada. Po zalogowaniu się i dokonaniu wyboru wystarczy tylko wydrukować dokumenty i dostarczyć je do placówki pierwszego wyboru. Logowanie się do programu oraz szczegółowa instrukcja rekrutacji elektronicznej, krok po kroku dostępna będzie od 1marca br. pod adresem:

strona dla kandydata: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/kozienice/ 

Proces rekrutacji do przedszkoli odbywać się będzie w dniach:  01 marca – 28 marca 2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu rekrutacji określone zostały Zarządzeniem Burmistrza Gminy Kozienice, które dostępne jest pod linkiem:

https://bip.kozienice.pl/zarzadzenie/8096/zarzadzenie-nr-16-2023

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *